Apie VACU ACTIV

 

UAB „Figūra Plius“ – oficialus „Vacu Activ“ atstovas Lietuvoje. „Vacu Activ“ yra profesionalus lieknėjimui ir kūno puoselėjimui skirtos įrangos gamintojas, savo veiklą pradėjo nuo 2002 metų.

 

10 metų patirtis įvertinta Tarptautinėje parodoje aukso medaliu už novatoriškus sprendimus ir aukščiausią kokybę, moterys vienu metu gali sportuoti ir pajusti masažo teikiamus malonumus, naudą figūrai, bei sveikatai!

 

Kasmet aparatai yra tobulinami ir atnaujinami, siekiant pasiekti dar tobulesnių rezultatų, kurie yra įvertinami Lenkijoje, Airijoje, Anglijoje, Kipre, Rusijoje, Belgijoje, Ispanijoje ir kt.

 

Aukščiausios kokybės įranga skirta pagerinti fizinę ir psichologinę būklę, suteikia komfortą, saugumą ir rezultatus!

 

Patentuotos technologijos apjungiančios elektros stimuliaciją, infraraudonuosius spindulius, aromaterapiją ir spalvų terapiją, vakuumą, bėgimo takelį, LED Šviesos terapiją (KOLAGENAS), limfos drenažą.

 

Šios funkcijos tobulina kūno kontūrus ir pasiekiamas atjauninimo poveikis, taip užtikrinant efektyvius rezultatus siekiant tobulo kūno.

 

Visos įrenginių funkcijos gali veikti savarankiškai arba kartu.
Tai suteikia kompleksinį poveikį ir galimybę sudeginti iki 5000 kalorijų per 30 minučių procedūra.

 

Jau po pirmų 3-5 procedūrų klientės pastebi pirmuosius rezultatus, o po 10 procedūrų džiaugiasi pasiektais stulbinančiais rezultatais.


Naudoti portalo informaciją be administracijos sutikimo griežtai draudžiama!
© FiguraPlius.lt, 2012 - 2013
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,