Cryolipolysis fat freeze slimming machine NBW-C200

Tai revoliucija riebalų naikinimo procedūrose!
Naujos kartos aparatu  „Cryolipolysis fat freeze Slimming Machine NBW-C200” atliekamos net trys procedūros:
1. Nereikalingų riebalų šalinimas šaldymo būdu;
2. Kavitacija
3. Radioliftingas (RF)

 

Per didelis riebalų kiekis gali pakenkti žmogaus išvaizdai ir būti įvairių ligų priežastimi. Per didelis riebalinis audinys gali būti įvairiuose kūno dalyse, įskaitant šlaunis, sėdmenis, pilvas, keliai, nugara, veidas, rankos ir kitos sritys. Taigi mums reikalingas veiksmingas būdas kontroliuoti ir/ar pašalinti kūno riebalų perteklių.
„Liposuction“ (riebalų nusiurbimas) yra kosmetikos chirurgijos procedūra, kuri konkrečiuose kūno srityse panaikina nereikalingas riebalų sankaupas. Paprastai valdoma plastinės chirurgijos ar dermatologų su specialiu chirurginiu instrumentu „liposuction“, tai invazinis būdas pašalinti poodinį riebalinį audinį. Tačiau yra galimybė mirtinoms komplikacijoms ir daugybė neigiamų šalutinių poveikių, susijusių su „liposuction“: patinimas, skausmingos kraujosrūvos, skausmas, tirpimas, ribotas mobilumas bei alerginė reakcija. Be to, „liposuction“ yra aukštos kainos. Yra ir kitų naujų technologijų, skirtų pašalinti poodinį riebalinį audinį, įskaitant Mezoterapija lazeriu.
Kitas neinvazinis būdas pašalinti riebalų perteklių, įskaitant įvairias dietos tabletes, reguliari mankšta, dieta arba šių metodų derinys. Tačiau, jei asmuo fiziškai sužeistas arba serga, negali reguliariai sportuoti. Be to, dietos tabletėms pasireiškia alergija arba sukeltia nepageidaujamų šalutinių reakcijų, bei  fizinio ar sisteminio gydymo taikymas dažnai nepadeda numesti svorio ir pašalinti riebalus iš pasirinktos srities.
Aušinimo procedūra, naudojant „Cryolipolysis“ iš esmės skiriasi nuo kitų invazinių procedūrų ir jis buvo patvirtintas kaip efektyviausias būdas riebalų mažinime. Nei adatų, nei skalpelio, nei anestezijos, nei skausmo, nei randų. O „gelbėjimosi ratas“ aplink liemenį dingsta… Riebalų kauburiai ant klubų ir nugaros tirpsta…Ekspertai naująjį kūno gražinimo metodą, kurį patvirtino FDA (JAV maisto ir vaistų administracija) vadina revoliuciniu. Inovacinio principo dėka riebalų liaukos ne suyra, bet palaipsniui žūva, veikiamos normalaus fiziologinio proceso – apoptozės, šalčio numarintos riebalų ląstelės natūraliai su šlapimu pasišalins iš organizmo palengva, t. y. taps įprasto medžiagų apykaitos proceso dalimi.
Procedūros metu nepažeidžiami vidiniai audiniai, kaip atliekant chirurgines procedūras, liposakciją arba veikiant ultragarsu, procedūra neveikia vidaus organų ir ją galima atlikti tada, kai nerekomenduojama atlikti procedūrų kitokiais būdais. Šiai procedūrai nereikia specialaus pasiruošimo, ji nereikalauja pooperacinės reabilitacijos ir sukelia minimalius šalutinius poveikius.
Aparatas atšaldo poodinius riebalus pagal griežtai užprogramuotą algoritmą, nepertraukiamai kontroliuojant temperatūrą ir šilumos išskyrimą. Procedūros parametrai parinkti taip, kad kiti audiniai (oda, raumenys, kraujagyslės, nervai) procedūros vietoje neveikiami − šaldymas veikia tik riebalų ląsteles.
Kosmetologinio aparato saugumas įrodytas ilgalaikių klinikinių tyrimų metu, aparatas patvirtintas naudojimui JAV (FDA) ir ES, šiuo metu procedūra pristatyta daugiau kaip 80-yje pasaulio šalių.

 

Testai pademonstravo, kad žmonės pašaldytose kūno vietose po vienos procedūros praranda 10–37 procentus poodinio riebalų sluoksnio, o vidutiniškai – 25 procentus. Ši procedūra nesukuria tokio drastiško rezultato kaip liposakcija, arba riebalų nusiurbimas, tačiau didžiulis naujojo metodo privalumas tas, kad jis – tausojantis:  nereikalauja anestezijos, nesukelia skausmo, neturi sisteminio poveikio organizmui, neveikia vidaus organų, po procedūros nereikia dėvėti specialaus korseto… Be to, šis metodas reikalauja mažiau investicijų. Poveikis šalčiu labai tinka tiems, kurie yra neblogos formos, tačiau nori atsikratyti nei dieta, nei mankšta neįveikiamų riebalų sankaupų. Tyrinėjimai leido padaryti išvadą: minusinės temperatūros veikiamos poodinių riebalų ląstelės, arba adipocitai, praranda gyvybiniams procesams reikalingą šilumą ir žūva. Tačiau aplinkinių audinių – odos, raumenų ląstelės ne tokios šaltmirės ir keli laipsniai žemiau nulio joms nebaisūs.

 

12

 

Kavitacija –  Gydomąjį efektą sukelia žemo dažnio (25-50 kHz) ultragarso bangos, riebaliniame audinyje suformuojančios „sprogstančias“ ir riebalines ląsteles sunaikinančias mikropūsleles. Vis didėjančios ir dėl to „sprogstančios“ pūslelės „suplėšo“ riebalinių ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus. 90 proc. jų pasišalina į limfą ir 10 proc. patenka į kraują. Kavitacinis efektas dėl specifinės jų sandaros pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, kai tuo tarpu kiti audiniai (raumenų fibrilės, odos epidermio ląstelės, kraujagyslių sienelės endotelio ląstelės) dėl jų žymiai didesnio atsparumo ir elastingumo išlieka visiškai nepažeistos. Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą. Pakankamai suardytos riebalų ląstelės neatsistato (kai tuo tarpu vien tik dieta trumpalaikiame periode riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja).

 

34

 

Radijoliftingas – tai alternatyva plastinėms kūno odos liftingo operacijoms ir kur kas pranašesnis metodas už fotoatjauninimo procedūras. Saugus, neskausmingas, netraumuojantis.
Radijoliftingo metu ir kurį laiką po procedūros klientas jaučia tik malonią šilumą, lengvą tempimą ir jau po pirmos procedūros stangrėja oda, pristabdomas odos senėjimo procesas ir vyksta visiškas odos atjauninimas.
RF sistema, naudojanti 600KHz RF dažnį, skverbdamasi giliai po oda, pasiekia išsiplėtusias riebalų „ kišenes“, sumažina riebalinių ląstelių apimtį ir pagreitina medžiagų apykaitą, o tuo metu vakuumas suaktyvina kraujo apytaką bei limfotaką, taip paspartindama riebalinių ląstelių ir kitų apykaitos produktų išvedimą, pasiekiamas intensyvus drenažas, apimčių mažinimas, odos stangrinimas, procedūros metu pagerėja strijų būklė. Tai padeda efektyviai sumažinti ne tik celiulito pasekmes, bet ir priežastis.
RF energija veikdama giliuosius odos sluoksnius gali atlikti pačias įvairiausias funkcijas  – pradedant kūno apimčių mažinimu, baigiant odos patempimu ir stangrinimu.
RF energija skatina kolageno sintezę, sutraukiamos audinių skaidulos, oda tampa lygesnė ir stangresnė, pagerėja jungiamojo audinio struktūra.

 

56

 

Procedūros „Cryolipolysis“ privalumai:

 • Tai neinvazinė procedūra, atliekama be pjūvių, dūrių ir kuriai nereikia nuskausminimo.

 • Procedūra neturi sisteminio poveikio organizmui, neveikia vidaus organų.

 • Procedūrai nereikia pasiruošimo, ji atliekama konsultacijos dieną, nėra būtinybės atlikti tyrimus.

 • Procedūros metu dėl didelio komforto lygio galima skaityti, dirbti nešiojamu kompiuteriu arba tiesiog miegoti.

 • Procedūros poveikis − tolygus riebalų sankaupų sumažėjimas, neturintis „skalbimo lentos“ efekto ir nepažeidžiantis silueto.

 • Po procedūros netaikomas reabilitacijos laikotarpis, nereikia dėvėti specialių apatinių drabužių, atlikinėti perrišimų.

 • Aparatas, kuriuo atliekama procedūra, aprūpintas daugiapakope apsaugos sistema, kuri užtikrina didžiausią saugumą.

 • Procedūra – tai galimybė sumažinti riebalų sankaupas pacientams, kuriems netinka jau žinomos lipolizės ir liposakcijos metodikos.

 • Su vienu aparatu galima atlikti pačias įvairiausias funkcijas – pradedant kūno apimčių mažinimu, celiulito gydymu, baigiant odos patempimu ir stangrinimu.

 

cryolipolysis eiga

 

REZULTATAI

rezultatai

KONTRAINDIKACIJOS:

 • Implantuoti širdies stimuliatoriai ar kitų implantuoti elektroniniai prietaisai;
 • Nešiojami EKG matavimo prietaisas;

Šie pacientai turi turėti gydytojo sutikimą prieš naudojantis įrenginiu:

 • Ūmios ligos;
 • Vėžys;
 • Infekcinė liga;
 • Nėščios moterys, menstruacijos;
 • Širdies ligos;
 • Žmonės su jutimo ar fizine negalia;
 • Vaikai iki 16 metų.

 

Pagrindinė specifikacija

Galia 1800W
Šaldymo slėgis 0-100kpa
RF galia 1-50W
Kavitacijos galia 1-70W
Šaldymo zondo ekrano dydis 2 coliai
RF dažnis 10M
Kavitacijos dažnis 40K
Zondų kiekis 5 vnt( Optional)
Sensorinio ekrano dydis 10.4 coliai
Šaldymo temperatūra -15-5℃
Matmenys 36*35*110cm
Svoris 60kg
saugiklių specifikacijos Ø5×25 10A
Galia AC220V±10%10A50HZ

Naudoti portalo informaciją be administracijos sutikimo griežtai draudžiama!
© FiguraPlius.lt, 2012 - 2013
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,