Phytomer

Profesionali prancūzų jūrinės SPA kosmetikos kompanija PHYTOMER pirmoji pasaulyje panaudojo jūros turtus moderniai kosmetologijai.
Kompanija PHYTOMER įkurta 1971 m. Saint – Malo  miestelyje, (Bretanės regionas, Prancūzija) – tai pasaulyje lyderiaujanti jūros SPA kosmetika, kurios šūkis “JŪRA. MOKSLAS. GROŽIS” atskleidžia prekinio ženklo filosofiją: mokslo ir naujausių technologijų dėka paimti tai, kas geriausia iš jūros ir pritaikyti žmogaus grožiui ir sveikatai užtikrinti.
PHYTOMER turi ilgametę patirtį kuriant gyvosios jūros kosmetiką, tad šiandien gali pasidžiaugti iš tiesų plačiu puikios kokybės produktų ir teikiamų paslaugų SPA centruose asortimentu. Pažangiausios technologijos ir per ilgus metus sukauptos žinios taip pat leido kompanijai pasiekti puikių rezultatų, sprendžiant įvairias sveikatos problemas. Praėjus 37 darbo metams, šiandien PHYTOMER turi moderniausią tyrimų laboratoriją, kurioje dirba 20 specializuotų mokslininkų, tiriančių jūros aplinką. Jie įsitikinę, kad jūros gelmėse slypi milžiniškas potencialas, galintis pasitarnauti žmogaus sveikatai ir gerovei.
PHYTOMER – jūrinė SPA kosmetika, mokslinius tyrimus koncentruoja trimis kryptimis:
•vandenynai
•dumbliai
•pakrančių augalai, įgiję unikalių savybių dėl atšiaurių augimo sąlygų (atsparumas klimato pokyčiams, vėjui, druskai ir t.t.)
SPA (Sanum per aqua – lot.): sveikata iš vandens – ši nuostata yra PHYTOMER filosofijos širdis. Būtent vandenyje beveik prieš 4 milijardus metų atsirado gyvybė. Darvinas manė, kad gyvybė atsirado mažoje, šiltoje kūdroje. Šiandieniniai biologai galvoja kitaip. Manoma, kad evoliucijos lopšys buvo ne kūdra, o vandenynas. Saulės spinduliams, žaibams ir kitiems aplinkos reiškiniams veikiant, atsirado pirmieji vienaląsčiai – bakterijos. Pamažu, žingsnelis po žingsnelio, per milijonus metų, gyvybė „išlipo“ į sausumą, tačiau viso ko pradžia buvo vanduo, be kurio ir dabar nė viena gyvybės forma Žemėje negalėtų egzistuoti. Ne veltui net iki 70% žmogaus kūno masės sudaro vanduo, jis taip pat dengia 2/3 Žemės paviršiaus ploto. Žmogaus plazmos ir jūros vandens cheminės sudėties tyrimai atskleidė stulbinantį šių dviejų substancijų  panašumą. Mikroelementai ir mineralai, ištirpę jūros vandenyje, į gilesnius organizmo audinius patenka pro epidermį. Įrodyta, jog kosmetinių ir medikamentinių produktų sudėtyje esantis jūros vanduo užtikrina žymiai geresnį šių produktų įsisavinimą.
Vienas didžiausių jūros turtų, kuriuos sėkmingai pritaikė PHYTOMER laboratorija kosmetikos gamybai, yra dumbliai. Dumblių ir žmogaus odos sandara yra labai panaši. Pvz., žmogaus odą nuo išorinių neigiamų veiksnių saugo melaninas, o dumblius – polifenolis, tad kosmetikos pasisavinimas ir veiksmingumas yra itin aktyvus. Jūros dumbliai neutralizuoja organizme kancerogenines medžiagas, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, stiprina imuninę sistemą. Nei vienas žemėje augantis augalas neturi tiek mikroelementų, kaip jūros dumbliai – per 40 organizmui būtinų mikroelementų: jodo, mangano, cinko, fosforo, magnio, geležies ir kt.
Yra žinoma daugiau nei 50000 dumblių rūšių. Unikalūs apsaugos mechanizmai bei sintezės ir metabolizmo savybės leido pirmiesiems gyvybės pranašams žemėje  išlikti iki šių dienų. Būtent Phytomer laboratorija atrado ir užpatentavo dumblių pagrindu paremtus unikalius aktyviųjų elementų rinkinius, kaip Phormidiane, Lipolytine, Aquautase, Rhodofiltrat ir kt. PHYTOMER kompanijos specialistų iš jūros vandens išgauti ir išvalyti nuo priemaišų ingredientai, vėliau naudojami kosmetikos produktų gamybai.
TIK FAKTAI
•Phytomer niekada nesiliovė augusi ir per 40 veiklos metų tapo gerai žinomu pasauliniu prekės žienklu, garsėjančiu aistra jūros lobių pritaikymui žmogaus grožiui ir sveikatai atkurti ir išsaugoti.
•Phytomer atstovybės yra 70 šalių, jų priskaičiuojama beveik 7000, prekės ženklas garsėja patirtimi ir profesionalumu.
•Phytomer laboratorijose dirba 20 profesionalių jūros tyrinėjimams atsidavusių mokslininkų algeologų, kurių išskirtų jūrinės kilmės veikliųjų medžiagų gausa ir formulių išskirtinumas leido Phytomer kontroliuoti visą gamybos procesą nuo žaliavų surinkimo iki gatavos produkcijos.
PHYTOMER raktiniai žodžiai:

•100% natūralios jūrinės sudedamosios dalys;
•Puikiai toleruojamos sudėtinės dalys. Dumbliai. Liofilizuotas jūros vanduo;
•REFLEXOTHERMALE metodas. Inovatyvumas. Patentuotos veikliosios medžiagos;
•profesionali SPA kosmetika. Kokybė. Patirtis.
PHYTOMER PAGARBIAI ŽIŪRI Į APLINKĄ
•Kontroliuojamas derliaus nuėmimas: tik derliaus laikotarpiais, derliui nuimti leidžiamose vietose.
•Darnioji plėtra:  kultūra,  filtruojantys sodai.
TESTAI
•Jokių bandymų su gyvūnais
•In vitro efektyvumo testai
•In vivo toleravimo ir efektyvumo testai
•Subjekyvaus vertinimo testai


Naudoti portalo informaciją be administracijos sutikimo griežtai draudžiama!
© FiguraPlius.lt, 2012 - 2013
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas