BALANDŽIO 4-6 D. DALYVAUSIME PARODOJE „PELENĖ“, KVIEČIAME APSILANKYTI IR JUS!

Grožio ritualai – neatsiejami nuo mūsų kasdienybės, o „Pelenės“ paroda – geriausia dovana po žiemos miego pabudusiam Jūsų grožiui.

Balandžio 4–6 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksianti tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė“ kviečia apsilankyti visus, kuriuos domina įvairios parfumerijos naujienos ir tendencijos, vienetinių kvepalų pristatymai, susitikimai su parfumeriais. „Pelenėje“ turėsite unikalią progą susipažinti su kosmetologijos naujienomis, grožio „be skalpelio“ ir medicininės kosmetologijos paslaptimis, plaukų grožio ir sveikatos, idealaus makiažo priemonėmis, mados, garsiausių Lietuvos bei užsienio vizažistų konsultacijomis. Parodoje taip pat rasite juvelyrikos darbų stendų, galėsite išsirinkti rankų darbo, unikalius papuošalus.

Šiuolaikinės kosmetologijos varomoji jėga – naujovių taikymas. Kuriami bei tobulinami kosmetologijos aparatai ir įranga, pasitelkiant naujausius mokslo ir technologijų pasiekimus. Atrandamos ir tyrinėjamos įvairios aktyvios sudedamosios medžiagos, galinčios sulėtinti laiko tėkmę ir leisti ilgiau mėgautis jaunatviška, sveika oda bei dailiomis kūno linijomis. Neinvazinės arba mažai invazinės procedūros, mobilūs masažai, greitosios mini procedūros kelia vis didesnį savo išvaizda besirūpinančių žmonių susidomėjimą. Profesionalus visų naujovių derinimas ir pasiekiami akivaizdūs rezultatai atveria puikias perspektyvas plėtoti kosmetologijos naujovėms.

Parodoje savo naujausią įrangą pristatysime ir mes. Mūsų, Figūra Plius, stende rasite naujausio dizaino „Roll Shape Touch“, „Vacu Bodyshape“ ir „Vibra Shape“ aparatus!

Nepraleiskite progos pamatyti ir išbandyti!

Daugiau informacijos apie parodą www.litexpo.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *