Aukščiausios kokybės įrangą, skirtą pagerinti fizinę ir psichinę būklę.

VACU ACTIV Bodyshape atitinka visus klientų reikalavimus, yra modernaus dizaino ir yra puikios kokybės įranga, kuri suteikia komfortą, saugumą,  puikią treniruotę ir puikius rezultatus!!

Vacu Activ Bodyshape yra įrengta:

 • LED šviesos terapija
 • Infraraudonieji spinduliai,
 • Vakuumas,
 • Aromaterapija,
 • Spalvų terapija,
 • Oro jonizacija,
 • Ozono terapija,
 • Elektrosstimuliacija,
 • Brizas,
 • Šiuolaikinis kompiuteris su sensoriniu valdymu.  Naujos kartos LED ekranas su lietimui jautriu ekranu. Specialiai sukurta grafinė sąsaja, intuityvus ir labai paprastas naudoti:

Procedūros su „Vacu Bodyshape“ skirtos svorio metimui, kūno linijų formavimui, kovai su celiulitu, viso kūno raumenų stiprinimui. Šių aparatų veikimo principas – bėgimo takelis, esantis specialiai sudarytame vakuume su infraraudonaisiais spinduliais.  Tai procedūra, kurios metu ypatingas dėmesys skiriamas problematiškiausioms kūno vietoms (šlaunims, sėdmenims, pilvui). Sportuojant įprastomis sąlygomis kilogramai pradeda tirpti tik po maždaug 30 min. Su „Vacu Bodyshape“, dėl sudaryto vakuumo ir infraraudonųjų spindulių, riebalus pradedame deginti jau po pirmų 5 minučių, todėl trokštami rezultatai pasiekiami žymiai greičiau.

Visos funkcijos gali veikti savarankiškai arba kartu. Tai suteikia kompleksinį poveikį ir galimybę sudeginti iki 5000 kalorijų per 30 minučių treniruotę!!!

Maksimalus klientės kūno svoris 175 kg.

1. LED šviesos terapija

Odos senėjimas yra kosmetinis defektas, dėl kurio jūsų veido odoje daugėja raukšlių, atsiranda pigmentacijos sutrikimai ir kitos problemos, dėl kurių tampa sunku išlaikyti optimalų odos hidratacijos lygį. Šias problemas galima išspręsti LED foto-atjaunėjimo technologija. Ši technologija naudoja pasirinktas bangas ir atitinkamą šviesos dozę, kuri sustabdo odos senėjimo procesą. Tai patikimas ir neinvazinis gydymo būdas, kuris vienu metu naudoja atitinkamą LED šviesos ryškumą ir pasirinktą bangos ilgį iki 630 nm. Šis gydymas apima visą veido ir odos plotą, kuris nėra didesnis nei 280 cm2. Klinikiniai tyrimą parodė teigiamą šių kosmetinių procedūrų poveikį:

 • Didėja odos elastingumas
 • Visos veido odos raukšlių išlyginimas
 • Pigmentacijos mažinimas
 • Keratozės kiekio didėjimas
 • Geresnė odos hidratacija

2. Infraraudonieji spinduliai.

Infraraudonųjų spindulių energiją absorbuoja žmogaus ląstelės, kas sukelia fizinį reiškinį, vadinamą „rezonansu“. Tokiu būdu ląstelių veikla akimirksniu yra suaktyvinama, ko pasiekoje pagerėja kraujo apytaka, padidėja deguonies lygis kraujo ląstelėse, pagreitėja medžiagų apykaita – atsiranda daugiau energijos.

Infraraudonųjų spindulių bangos yra geras pagalbininkas lieknėjant. Šios bangos pagreitina medžiagų apykaitą gyvybiškai svarbiuose organuose ir endokrininėse liaukose, kas lemia didelį kalorijų praradimą. Toksinai ir kitos žalingos medžiagos yra pašalinamos iš organizmo per odą gausaus prakaitavimo metu.

Infraraudonieji spinduliai padidina širdies ritmą ir kraujo apytaką, kas yra svarbu palaikant kiekvieno sveikatą. Širdies ritmas padidėja, kada daugiau kraujo perduodama iš vidinių organų link galūnių, nedidinant kraujospūdžio.

3. Vakuumas

Vakuumas suaktyvina limfos apytaką, skatina odos ir poodžio mikrocirkuliaciją, padidina leukocitų kiekį kraujyje. Dėl geresnio deguonės tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilesnieji odos sluoksniai. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė.

Efektyvaus gydymo paslaptis – vakuumas, kuris pagreitina riebalų deginimo procesą. Kurso metu naudojamas vakuumas pagerina kraujotaką tose vietose, kuriose kaupiasi didžiausia riebalų dalis – šlaunyse, sėdmenyse, juosmenyje, ant pilvo ir odoje. Proceso metu naudojamas slėgis pagerina limfos cirkuliaciją ir pašalina skysčių perteklių. Vakuumas išlygina odą, padidina jos stangrumą ir sumažina nepageidaujamą riebalų kiekį. Vakuumas gydo net įsisenėjusį celiulitą, mažina audinių patinimą, randus, likusius po įvairių operacijų, nukarusius odos sluoksnius, likusius po nėštumo. Po procedūros, dėl suintensyvėjusios kraujotakos, įvairūs kremai ar kaukės žymiai geriau įsisavinami.

4. Aromaterapija

Aromaterapija sumažina celiulitą, strijas, regeneruoja odos epidermį, maitina ir atjaunina odą. Eteriniai aliejai turi įvairių gydomųjų savybių. Jie gali veikti kaip antiseptikas, padeda kovoti su virusinėmis ir grybelinės infekcijomis, kai kurie iš jų malšina skausmą, stimuliuoja kraujo apytaką. Eteriniai aliejai turi ypatingų sąvybių. Jie skatina ląstelių medžiagų apykaitą ir gerina odos tekstūrą. Aliejų poveikis taip pat veikia atpalaiduojamai arba stimuliuojamai.

5. Spalvų terapija

Spalvų terapijos istorija siekia Egiptą, Kiniją, Persiją. Egipto šventyklose archeologai aptiko patalpą, kurios konstrukcija saulės spindulius paversdavo tam tikru šviesos spektru – ligoniai buvo gydomi per spalvot stiklą ar krištolą sklindačiais saulės spinduliais. Rašytiniuose šaltiniuose minima, kad Kinijos gydytojai skrandžio ligoms gydyti taikydavo geltoną spalva ir sergant kai kuriomis ligomis patardavo dėvėti tam tikrų spalvų drabužius.

Žymus gydytojas Avicena (980-1037), manė jog spalvos yra ypač reikšmingos gydyme ir rašė apie chromoterapiją „Medicinos kanone“ (beveik penkis amžius daugelyje Europos universitetų buvęs pavyzdinis medicinos vadovėlis). Avicena savo praktikoje naudojo spalvotus tepalus ir eliksyrus.

Modernios europietiškos medicinos pradininku laikomas Paracelsas ( XVI a.) pasiūlė iš naujo pritaikyti žinias ir spalv filosofij,  kai gydoma vienu metu spalvomis, muzika ir vaistažolėmis.

Spalvų poveikis žmogaus psichikai bei sveikatai išliko aktualus ir vėlesniais laikais. Šiuo klausimu itin domėjęsis Johanas Gėtė sakė, kad spalvos veikia sielą: jos gali sukelti jausmus, pažadinti emocijas ir mintis, kurios mus ramina arba jaudina, liūdina arba džiugina“.

Amerikos psichologas Džeikobas Libermanas, trisdešimt metų tyrinėjęs šviesos spindulių ir spalvų poveikį žmogaus organizmui, padarė išvadą, kad spalva ir saulės šviesa gali atstoti beveik visus vaistus!

Dabartiniu metu atsirado ištisa mokslinė teorija, kaip būtent spalvos veikia psichinę ir fizinę žmogaus būseną.

Pasitelkus spalvas, galima apibūdinti žmogų, nustatyti jo psichinę būseną ir pan. „Pasakyk, kokia tavo mėgstama spalva, ir aš pasakysiu, kas tu esi“ – maždaug taip sakė šveicarų gydytojas ir psichologas Maksas Liušeris, kurdamas savo žymųjį spalvų testą.

Psichologai įrodė, kad spalvos daro stiprų poveikį žmogaus savijautai, jo darbo našumui ir nuotaikai.

Spalva yra šviesa, o šviesa – spalva. Šviesą  įvairiais dažniais spinduliuoja saulė. Šviesa, perėjusi per krištolinę prizmę lūžta ir suskyla į septynias spektro spalvas. Kiekvienai spalvai būdingas tam tikras dažnis. Jei atskiros spalvos pereis per kitą prizmę, iš jų susidarys balta šviesa.

Spalvų terapija padeda sumažinti problemas, su kuriomis susiduria kiekvieno žmogaus organizmas:

 1. Energetiniai rezervai,
 2. imunitetas,
 3. Psichinei sveikatai,
 4. Metabolizmas (medžiagų apykaita)
 5. Odos problemos.

6. Ozono terapija

Dėl stiprių ozono oksidacinių savybių jis naudojamas visame pasaulyje, kadangi ozonas kovoja su kenksmingomis bakterijomis ir mikroorganizmais. Ozonas taip pat yra puikus kraujotakos stimuliatorius, todėl naudojamas gydyti širdies ir kraujagyslių ligas. Po ozono terapijos organizmas pagyvėja, ozonas skatina organines organizmo funkcijas.

7.Elektrostimuliacija

Tai labai veiksmingas gydymas, kuris skatina terapines molekules judėti veikiant jas elektros srove. Specialūs elektrodai veikia kūno dalis, kurias mes naudojame fizinei veiklai – naudingosios medžiagos iš vietų, kur tų medžiagų perteklius, persiunčiamos į tas kūno dalis, kur jų trūksta. Elektroforezė dalyvauja vykstant ląstelių mainams, didinat kraujo mikrocirkuliaciją, tokiu būdu gerindama maistinių medžiagų ir deguonies transportavimą. Viso kūno gydymas trunka vos 30 minučių, sėdmenų – 20 minučių. Profilaktinis gydymas atliekamas 1 kartą per savaitę.

 • Procedūros trukmė – 30 minučių.
 • Tradicinės procedūros trukmė – 2 valandos.
 • Tvirta ir elastinga oda.
 • Geresnė kraujotaka.
 • Sumažėjęs riebalinis audinys ir strijos.
 • Toksinų pašalinimas.

Elektrostimuliacijos metodas pasižymi šiomis savybėmis:

 • Elektroferezė normalizuoja kūno biologinius pokyčius.
 • Svorio praradimas net iki 1 kg po vieno terapijos kurso.
 • Pagerina kraujo ir limfos apytaką.
 • Valomasis efektas.
 • Odos regenarcija.
 • Organizmo relaksacija.
 • Celiulito ir strijų mažinimas.

8. Brizas

Pietaisas montuojamas ant specialaus stovo. Prietaisas pripildomas natūraliu distiliuotu vandeniu. Purkštukus kontroliuoja specialios programos. Šių purkštukų pagalba drėkinama veido oda. Šios procedūros rezultatas – gaivi ir sudrėkinta oda.

9. Oro jonizacija

Pasitelkę neigiamai jonizuotą orą, galite pamiršti apie nuovargį, mieguistumą ir panašius negalavimus. Neigiami jonai taip pat turi teigiamą poveikį musų psichofizinėms organizmo savybėms. Be to, jonizuotas oras papildo jūsų organizmą neigiamais jonais.

10. Galimi pasirinkimai:

 • Bėgimo takelis
 • Elipsinis treniruoklis
 • Dviratis

Vacu Bodyshape įrenginyje  naudojami pačių naujausių technologijų pasiekimai – vakuumas ir infraraudonieji spinduliai, kurių dėka padidėja fizinis aktyvumas ir per trumpesnį laiką pasiekiami norimi ilgalaikiai rezultatai.

Vacu Bodyshape įrenginyje suderinta vakuumo galia ir infraraudonųjų spindulių poveikis. Šis ypatingas derinys buvo sukurtas siekiant padidinti fizinį aktyvumą ir pagerinti pasiektus rezultatus. Šis unikalus derinys suteikia nepaprastą galimybę sumažinti celiulitą, sumažinti antsvorį ir pagerinti išvaizdą. Taisyklingos laikysenos kurso metu palaikymas taip pat stiprina pilvo, rankų ir stuburo raumenis. Maksimalus rezultatas, intensyvi veikla ir automatinės programos leidžia optimaliai koreguoti kurso programą, o tai yra bene pagrindinis šio įrenginio privalumas.