ŽINGSNIS Į ATEITĮ! Nauja kapsulė yra dar vienas mūsų žingsnis į modernizaciją, kokios dėka poveikis dar labiau jaučiamas. Naujausios kartos aparatas pažadina lūkesčius iš pirmo žvilgsnio. Dizaineriai ir inžinieriai sukūrė modernią ir dinamišką kapsulę, kurioje sujungė novatoriškus techninius sprendimus (jutiklinis ekranas, TV ekranas) ir sukūrė netradicinį modelį. FUNKCIONALUMAS Revoliuciją-treniruotė su dviračiu modernioje kapsulėje, kurioje veikia vakuumas […]

ŽINGSNIS Į ATEITĮ!

Nauja kapsulė yra dar vienas mūsų žingsnis į modernizaciją, kokios dėka poveikis dar labiau jaučiamas. Naujausios kartos aparatas pažadina lūkesčius iš pirmo žvilgsnio.

Dizaineriai ir inžinieriai sukūrė modernią ir dinamišką kapsulę, kurioje sujungė novatoriškus

techninius sprendimus (jutiklinis ekranas, TV ekranas) ir sukūrė netradicinį modelį.

FUNKCIONALUMAS

Revoliuciją-treniruotė su dviračiu modernioje kapsulėje, kurioje veikia vakuumas ir infraraudonieji    spinduliai, kolagenas, jonizacija.
Treniruotę palengvina jauki aplinka, darant pratimus galima žiūrėti TV ar klausytis muzikos (MP3).

PRIVALUMAI

  • Treniruotė su dviračiu gulimoje padėtyje mažina apkrova stuburui.Šios treniruotės ypač rekomenduojamos tiems, kurie kenčia nuo įvairių stuburo ir nugaros skausmų. Horizontalioje padėtyje tokie asmenys nesusidurtų su galima žala stuburui ir sanariams.
  • Tai puiki alternatyva kitiems šio tipo prietaisams.Saugi treniruotė žmonėms su dideliu antsvoriu.
  • Infrashape Horizontal idealiai pritaikytas žmonėms su dideliu antsvoriu, kuriems tradicinė vertikalipozicija ant dviračio sukelia per didelę apkrovą stuburui.
  • Treniruotės metu veikiantis vakuumas, infraraudonieji spinduliai padeda deginti nereikalingus riebalus,išlaikyti lieknas kūno linijas, pagerinti raumenų tonusą, atsikratyti celiulito.