PRESOTERAPIJA "ACTIV SLIM 6IN1" APARATU!

Presoterapija — vienas iš limfodrenažų variantų, kuris naudoja perteklinį oro slėgį limfos apytakos gerinimui.

Presoterapijos tikslas – „išjudinti“ užsistovėjusią limfą, išvalyti limfinius takus ir pašalinti toksinus iš organizmo. Procedūros metu pacientas užsideda specialų korsetą, kojines ar rankoves, į kuriuos aparatas paduoda suspaustą orą. Preso-masažas – tai ritmiška slėgio ir pauzių kaita. Oro bangos tiesiogiai mechaniškai veikia odą, poodinę riebalų ląstelieną, raumenis ir gilias venų bei limfos gyslas. Toks masažas atstato limfos ir veninio kraujo tekėjimą, didina metabolizmą, pašalina iš organizmo skysčių perteklių ir kenksmingas medžiagas, padeda atsikratyti patinimų, žymiai sumažina kūno apimtis.


Limfodrenažas Activ Slim 6in1 aparatu suteikia galimybę atlikti presoterapija kartu su Infraraudonaisiais spinduliais, kurie pagerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, šalina toksinus ir padeda pasiekti dar geresnius rezultatus!!!
Tai gerai ištirta ir plačiai naudojama procedūra, kuria pasieksite greitų ir pastebimų rezultatų!

Rekomenduojama naudoti:

Procedūra trunka 45 min. Ji yra saugi, labai maloni (seanso metu juntamas pilnas atsipalaidavimas ir komfortas), praktiškai neturi kontraindikacijų ir labai veiksminga. Teigiamas presoterapijos efektas yra pastebimas iš karto. Jau po pirmos procedūros yra juntamas kūno lengvumas, žvalumas, pagerėja nuotaika, nyksta papildomi kilogramai ir centimetrai. Norint pasiekti stabilių rezultatų paprastai reikia 15 procedūrų, kurios yra atliekamos kartą per 2 – 3 dienas.

KAIP LIMFODRENAŽAS (PRESOTERAPIJA) VEIKIA?

Ši procedūra yra maloni bei veikia atpalaiduojančiai:
 

  • Stimuliuoja ląstelių regeneraciją;
  • Mažina kūno apimtis;
  • Naikina celiulito požymius;
  • Gali būti naudojama „sunkių kojų“ gydymui;
  • Pašalina skysčių perteklių ir šlakus.

 

Procedūros metu pacientas užsideda specialų diržą, rankoves ir batus, į kuriuos aparatas paduoda suspaustą orą. Presoterapijos procedūrą galima apibūdinti kaip ritmišką slėgio ir pauzių kaitą, kai oro bangos tiesiogiai mechaniškai veikia odą, poodinę riebalų ląstelieną, raumenis ir gilias venų bei limfos gyslas.

Rekomenduojama šią procedūrą derinti kartu su Cello gelio įvyniojimu!

Išbandykite šią procedūra mūsų studijose!

Procedūra atliekama šių miestų studijose:

Pasirinkite jus dominantį aparatų gamintoją: