Visapusiška grožio procedūra „Q Lipo Body Contouring Plus“

Iš naujo atraskite natūralią formų harmoniją „Q Lipo Body Contouring Plus“ sujungia tris inovatyvias revoliacines technologijas: lazerinį kūno formavimą, biostimuliacines bangas ir atsparų bipolinį radijo dažnį. Itin universalus naujausios kartos aparatas leidžia neinvaziniu būdu daryti poveikį kūnui ir užtikrina procedūros efektyvumą. Išbandytos programos, metodai ir protokolai paverčia „Q Lipo Body Contouring Plus“ nepakeičiamu įrankiu bet kokiam grožio centrui, kuriame derinamos aukštosios technologijos ir grožis. Inovatyvus, intuityvus ir patogus vartotojui dizainas, individualizuota atminties kortelė, kurioje saugoma su kiekvienu klientu susijusi informacija, leidžia greitai patikrinti, kiek procedūrų jau buvo atlikta ir kiek dar reikės atlikti.

Triguba kūno formavimo sinergija

Q Italy“ sukūrė modernią įrangą, skirtą kūno trūkumams šalinti, su integruota sistema, sudaryta iš trijų skirtingų technologijų. Dar didesnė inovacija slypi nuotoliniame režime: įranga nereikalauja nuolatinio kosmetologo dalyvavimo procedūros metu ir sumažina fizinį stresą, kurį sukelia įprasti metodai. Trejopas energijos poveikis sklinda per aplikatoriaus plokšteles, kurios dedamos ant kūno neinvaziniam formavimui ir tonizavimui. „Q Lipo Body Contouring Plus“ yra greičiausia ir tiksliausia grožio priemonė, suteikianti akivaizdžius rezultatus jau po pirmųjų procedūrų.

TECHNOLOGIJA IR PROCEDŪRA

„Q Lipo Body Contouring Plus“ turi aštuonis aplikatorius su lazeriniais diodais, biostimuliuojančiomis bangomis ir radijo dažniu. Pažvelkime į juos išsamiau. Lazerinis diodas ir elektrinė stimuliacija veikia sinergijoje, skatina riebalų sankaupų pašalinimą, skysčių ir šlakų pašalinimą raumenų susitraukimais ir sukuria tonizuojantį poveikį patiems raumenims. O radijo dažnis stimuliuoja naujų elastinių skaidulų ir kolageno susidarymą odoje, suteikdamas akivazdų ir ilgalaikį stangrinamąjį poveikį. Su „Q Lipo Body Contouring Plus“ taip pat galima atskirai naudoti įvairias technologijas. Jame yra 9 specialios programos, skirtos įvairiems kūno trūkumams šalinti.

Q Lipo Body Contouring Plus“ kovoja su riebalų sankaupomis, celiulitu ir stangrina bei tonizuoja audinius. Rezultatas – suformuotas ir lieknesnis kūnas, akivaizdžiai atjaunėjusi ir tonizuota oda.

DIODO LAZERIS Tai vadinamoji „šaltojo“ lazerio šviesa: ji nedidina paodžio ar dermos temperatūros ir negali būti absorbuojama melanino, todėl ją galima naudoti bet kuriuo metų laiku ir bet kokiam fototipui. Šaltojo lazerio poveikis skatina riebalų sankaupų išsiskyrimą, ypač tose vietose, kur yra riebalinis audinys, pvz., vidinėje ir išorinėje šlaunų ar juosmens srityje, kurios mažiau reaguoja į fizinį krūvį ar dietas.

BIOSTIMULIUOJANČIOS BANGOS Ši nevalingų susitraukimų forma pirmiausia padidina veikiamos srities raumenų tonusą, o tai pagerina veninį limfos nutekėjimą ir skatina lazerio veikiamų riebalų apykaitą. Dėl šių procedūrų kūnas formuojamas, nes raumenų tonusas padidina odos tonusą ir skatina riebalų sankaupų bei audinių edemos mažėjimą. Tai taip pat padeda sumažinti kūno apimtis.

RADIJO DAŽNIS Tai dvipolis rezistinis radijo dažnis, turintis vazodilatacinį poveikį, kuris padidina naujų elastinių audinių ir kolageno gamybą ir skatina veninį-limfinį drenažą. Jo poveikis labiausiai pasireiškia gerinant odos tonusą ir elastingumą

„Q Lipo Body Contouring Plus“ savo inovatyviu trigubu poveikiu puikiai įveikia odos netobulumus, kuriais dažniausiai skundžiamasi, nepriklausomai nuo amžiaus, kūno sudėjimo ar kūno svorio. Procedūros metu stimuliuojami milijonai riebalų ląstelių, kurių dydis eksponentiškai sumažėja. Teigiamas šios technologijos poveikis yra akivaizdus ir ilgai išliekantis.

GREITA IR NEINVAZINĖ INTEGRUOTA SISTEMA

NEREIKALINGAS NUOLATINIS OPERATORIUS BUVIMAS

SUFORMUOTAS SILUETAS: ATSIKRATOMA IKI 5 CM NUO JUOSMENS

GREITI REZULTATAI, PASTEBIMI PILVO, KOJŲ IR SĖDMENŲ SRITYSE

Išbandykite šią procedūra mūsų studijose!

Procedūra atliekama šių miestų studijose:

Pasirinkite jus dominantį aparatų gamintoją: