RFX3D-3 PROCEDŪRA

Jau ir Lietuvoje galime pasiūlyti šią išskirtinę – BioBenèItalia – kosmetiką bei unikalias veido ir kūno estetines ir aparatines grožio procedūras su radijo dažnių aparatu RFX3-3D!
Vienas pagrindinių RF technologijos privalumų yra galimybė jauninti ir liekninti be intervencijos, t. y. alternatyva bet kokioms injekcijoms.

Kosmetinės procedūros pasitelkiant radijo dažnio aparatą RFX3-3D ir BioBenéItalia kosmetiką atliekamos be jokios chirurgo intervencijos. Rezultatai stebina jau po pirmos procedūros.

Tai visiškai nekenksmingas ir efektyvus būdas susitvarkyti pakitusias veido bei kūno formas.

Procedūros metu jaučiama maloni šiluma, leis Jums mėgautis atliekama procedūra.

RFX3D aparatu atliekamos kūno procedūros yra neskausmingos, efektingos – rezultatai matomi jau po pirmos procedūros, o suderinus su sveika mityba ir sportu, džiaugsitės ilgalaikiais rezultatais.
Radijo dažniai skaido riebalines ląsteles, lieknina, gydo celiulitą, lygina bei stangrina odą

Procedūros poveikis:

Su šiuo aparatu rekomenduojame nuo 3 iki 5 procedūrų geriausiam rezultatui gauti 1 k per savaitę. Nereikia 10 procedūrų kurso, kad pamatytumėte efektą.
Procedūros metu naudojame tik aukščiausios kokybės, profesionalią Bio Benè Italia kosmetiką.
Šios procedūros padeda ne tik estetinėms odos problemoms, bet ir gerai savijautai.

Principas, kuriuo remiasi RFX3D veikimas yra šilumos perdavimas kūno audiniams, kuris svyruoja nuo 550 KHz iki 4000 KHz. Šilumos sklaida prasiskverbia gilyn nuo 2 mm iki 2-4 cm ir priklauso nuo veikiamos kūno dalies.

RFX3D Vakuumo ir radiodažnio kombinacija tuo pat metu leidžia kovoti ne tik su tonuso nebuvimu, tačiau ir su celiulitu bei audinių laisvumu. Naudinga atkreipti dėmesį į trigubą efektą, kurį RF VACUUM veikimo galimybės gali suteikti:

  • Molekulinio metabolizmo sukeliamas deguonies prisodrinimo efektas su pastoviu mikrocirkuliacijos pagerinimu;
  • Drenažinis efektas dėl raudonųjų kūnelių perdavimo. Jis leidžia atgaivinti ląstęlinę membraną su ženkliu skysčių praradimo sumažinimu ir taip pat su teigiamu poveikiu vietoms, kuriose susikaupę skysčiai.
  • Lieknėjimo efektas dėl šilumos, kuri prasiskverbia giliai į audinius duodant puikius rezultatus taip pat ir vietose, kuriose susikaupę riebalai.

 

Galima pasiekti teigiamų pasikeitimų taip pat ir su odos nelygumais dėl audinių regeneracijos, kurį procedūros su RF VACUUM leidžia suaktyvinti. Norint pasiekti geresnius rezultatus, procedūrų metu patariama laikytis tikslaus maitinimo režimo ir gerti daug vandens drenažo efektui.!!!

PROCEDŪRŲ POVEIKIS IR KONTRAINDIKACIJOS

Kliento patiriamas pojūtis yra šiluma veikiamose vietose. Poprocedūriniu laikotarpiu gali pasireikšti lengvas odos paraudimas, kuris praeina per 2-3 valandas. Tik ypač retais atvejais gali pasireikšti lengvas odos pabrinkimas ar ištinimas, kuris taip pat praeina per kelias valandas.
Be to, kadangi veikiamose vietose gali atsirasti nedidelė hiperemija arba mažas odos sudirginimas, prieš atliekant procedūras su RF VACUUM derėtų vengti rūgštinių arba kitų panašių procedūrų, kurios gali sukeli intensyvų deguonies įsisavinimą arba hiperemiją.
Kontraindikacijos taikomos tik retais atvejais, kuriais, prieš pradedant procedūrą būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Taip pat ir tais, kuriais dažniausiai tokio pobūdžio procedūros yra nepatartinos (nėščios arba krūtimi maitinančios moterys, kardiologinėmis ligomis sergantys arba širdies stimuliatorių nešiojantys asmenys, asmenys turintys rimtų problemų su raumeniniais audiniais, metalines dalis ar plokšteles veikiamose vietose turintieji, asmenys su rimtomis ir
aktyviomis infekcijomis ir pan.).

Procedūros poveikio procesas yra lėtesnis ir priklausomai nuo atvejo bei asmens kolageno būklės, tęsiasi nuo dviejų ir keturių mėnesių po procedūrų.
Iš tiesų, esama histologinių tyrimų, kurie atskleidžia svarbius kolageno atsistatymo proceso pakitimus nuo šeštosios savaitės po radiodažnio procedūrų taikymo.

REKOMENDUOJAMA PROGRAMA:

  1. 6 sistemingos savaitinės procedūros
  2. 4 sistemingos procedūros kas 15 dienų
  3. 1 procedūra per mėnesį (PALAIKYMAS)

Išbandykite šią procedūra mūsų studijose!

Procedūra atliekama šių miestų studijose:

Pasirinkite jus dominantį aparatų gamintoją: