Ilgalaikis laipsniškas plaukų šalinimas su Q Epilaser Space 2.

„Q Italy“ daugelį metų atlieka intensyvius tyrimus lazerinių technologijų inovacijų srityje, kad užtikrintų klientui lazerinės fotoepiliacijos procedūros maksimalų saugumą ir laipsniško plaukų šalinimo rezultatus. „Q Epilaser 2.0“ ir „Q Epilaser Space 2.0“ naudoja saugią ir veiksmingą sistemą, kuri leidžia palaipsniui visiškai pašalinti plaukus nuo įvairių fototipų odos. Lazerinis diodas skleidžia labai koncentruotą ir nuoseklų defokusuotos šviesos spindulį, esant 808/810 nm bangos ilgiui, kurį tiesiogiai ir selektyviai sugeria folikulo melaninas. Taip palaipsniui plaukai yra pašalinami visam laikui. Didelės galios diodai užtikrina greitą, efektyvią ir malonią procedūrą. Be to, „Ice Cooler“, vėsinimo sistema, apsaugo odą prieš procedūrą, jos metu ir po jos.

Du viename „Q Epilaser 2.0“ ir „Q Epilaser Space 2.0“ bangos ilgis efektyviai veikia melaniną, nepažeisdamas aplinkinių zonų. Tai užtikrina saugią procedūrą net ir odai, kuri dėl senėjimo yra tamsesnio fototipo. „Q Epilaser 2.0“ ir „Q Epilaser Space 2.0“ šiluminis poveikis pasireiškia giliai dermoje ir padeda padidinti turimą energiją visoms ląstelėms, o galutinė nauda – audinių maitinimas. „Q Epilaser Space 2.0“ yra sukurtas vadovaujantis klientų poreikiu atlikti greitesnę lazerinę procedūrą, skirtą plaukams ant labai didelių odos plotų, tokių kaip nugara ir kojos, pašalinti. Galutinis infraraudonųjų spindulių diodų procedūros lazeriu poveikis – saugus laipsniškas nepageidaujamų plaukų ir pigmentinių dėmių šalinimas, stiprinant odos tonusą ir gerinant elastingumą

Odos atnaujinimas su lazeriu

Senėjimą lėtinantį poveikį suteikia infraraudonųjų spindulių lazerio panaudojimas pagal fotobiomoduliacijos ir fotoselektyvios termolizės principus. Fotoselektyvi termolizė yra koncentruota į melaniną, sumažina paviršinių hiperpigmentacijos dėmių (amžiaus dėmių ar saulės dėmių) dydį ir matomumą, nepažeidžiant sveikos odos (fotosenėjimas). Naudojant infraraudonųjų spindulių lazerį pagal fotobiomoduliacijos principus, gaunamas kitoks poveikis: šilumos pavidalu į odą perduodama energija yra atsakinga už dermos atstatymo procesų stimuliavimą (ang. Krono-Aging). Ši procedūra yra saugiausia klientui, neskausminga ir nereikalauja vaistinių preparatų naudojimo ar gyvenimo įpročių pokyčių. SUBTILUS ŠVELNUMAS „Q Epilaser 2.0“ ir „Q Epilaser Space 2.0“ yra saugūs ir veikia palaipsniui bei tinka visų fototipų odai.. Dviguba vėsinimo sistema ir lazerinis diodas yra įmontuoti į ergonomiškus rankinius instrumentus, kad būtų galima greitai ir neskausmingai atlikti procedūras.

Naudojama kosmetika:
GEL EPIL: specialus gelis lazerinei epiliacijai.
• ROSE CLEANSING LOTION: valiklis, naudojamas prieš lazerinę epiliaciją.
• HYALURONIC ACID FACIAL GEL: nuo senėjimo saugantis gelis veidui.
• HYALURONIC ACID AND BISABOLOLO ANTI-AGE CREAM: nuo senėjimo saugantis kremas veidui.
• FACE/BODY SOOTHING FLUID: odą maitinantis ir drėkinantis purškiklis.
• FACE/BODY REGENERATING CREAM: kremas, apsaugantis nuo odos sustorėjimų.

Išbandykite šią procedūra mūsų studijose!

Procedūra atliekama šių miestų studijose:

Pasirinkite jus dominantį aparatų gamintoją: