ODOS ATNAUJINIMAS SU LAZERIU

Q Epilaser Space 2 – Lazerio galia:

  • odos jauninimui,
  • stangrinimui,
  • pigmentinių dėmių šalinimui.

Senėjimą lėtinantį poveikį suteikia naujausio Italų ganintojo Q Italy Diodo lazerio panaudojimas pagal fotobiomoduliacijos ir fotoselektyvios termolizės principus. Fotoselektyvi termolizė yra koncentruota į melaniną, sumažina paviršinių hiperpigmentacijos dėmių (amžiaus dėmių ar saulės dėmių) dydį ir matomumą, nepažeidžiant sveikos odos (fotosenėjimas).

Naudojant Diodo lazerį pagal fotobiomoduliacijos principus, gaunamas kitoks poveikis: šilumos pavidalu į odą perduodama energija yra atsakinga už dermos atstatymo procesų stimuliavimą (ang. Krono-Aging), jaunina, stangrina, gražina jaunystę odai! 🥰

Tai metodika amžinių odos pakitimų korekcijai, kurie atsiranda dėl sumažėjusios kolageno gamybos, šiuolaikiškas būdas, skirtas atjauninti veido, krūtinės ir plaštakų odą. Šiuo būdu pašalinamos dėl saulės poveikio atsiradusios pigmentinės dėmės – saulės, amžiaus dėmės, strazdanos, melazma, blykšta randuose ar strijose esanti pigmentacija.

Atjauninimas lazeriu priskiriamas lengvoms, odą tausojančioms procedūroms. Tai netraumatizuojanti, trumpai trunkanti ir nesukelianti pašalinių reiškinių procedūra. Jos metu nėra pašalinamas viršutinis odos sluoksnis, o lazerio pulsais tiesiogiai stimuliuojami fibroblastai, kurie skatina elastino ir kolageno produkciją. Tokiu būdu sintezuojamas naujas kolagenas, vyksta odos atjauninimas.

Išbandykite šią procedūra mūsų studijose!

Procedūra atliekama šių miestų studijose:

Pasirinkite jus dominantį aparatų gamintoją: