PROCEDŪRA SU „ACTIV SPA“

Tai yra žingsnis į ateitį kuriant mūsų kūno grožį!
Naujausias modelis ACTIV SPA turi infraraudonuosius spindulius, lieknėjimo ir jauninančias funkcijas!

ACTIV SPA INFRARED – aukščiausios kokybės įranga, skirta pagerinti fizinę ir psichinę būklę, kuri suteikia komfortą, saugumą ir rezultatus!
Naujoviškas prietaisas skleidžia infraraudonųjų spindulių pluoštą, kuris yra integruotas kartu su aromaterapija, spalvų terapija, elektros stimuliacija ir fototerapija. Šios funkcijos tobulina kūno kontūrus ir pasiekiamas atjauninimo poveikis, taip užtikrinant efektyvius rezultatus siekiant tobulo kūno.

ACTIV SPA INFRARED – patentuota technologija, apjungianti aukščiausios kokybės kapsulę, elektros stimuliaciją, infraraudonuosius spindulius, fototerapiją, aromaterapiją ir spalvų terapiją.

Visos funkcijos gali veikti savarankiškai arba kartu. Tai suteikia kompleksinį poveikį ir galimybę sudeginti iki 5000 kalorijų per 30 minučių procedūrą.

ACTIV SPA INFRARED yra įrengta:

LED šviesos terapija

Natūralus ir sveikas būdas atrodyti jauniau be chirurgijos, lazerių ar injekcijų. LED šviesos terapijos technologija yra kilusi iš originalių NASA tyrimų odos problemoms spręsti, kovai su vėžiu ir skausmui malšinti.

Naujos kartos LED šviesos terapijos sulaukia didelio klientų susidomėjimo ir suteikia puikių rezultatų. Įrenginio veikimo principas pagrįstas LED (angl. light emitting diode – šviesą spinduliuojantis diodas) šviesos terapija, kurios metu išskiriami plika akimi matomi spinduliai:

 • Gydomi spuogai bei jų palikti randai;
 • Mažinamos raukšlės;
 • Naikinami apgamėliai;
 • Mažinamas odos glebimas;
 • Gerinama medžiagų apykaita;
 • Stabdomas pigmento kiekio didėjimas;
 • Skatinama kolageno gamyba;
 • Efektyvus išsiplėtusių kapiliarų gydymas.
 • Tinka visų tipų odai.


Specialistai naudoja šią technologiją odos patologijų, senėjimo gydymui palengvinti. Tyrimai parodė, kad 94% žmonių žymiai pagerėjo jų odos būklė, ir LED šviesos terapija tapo populiariausias gydymo būdas.

Tai bekontaktė, nenaudojanti ultravioletinių spindulių, neskausminga, nepaliekanti kitų pašalinių poveikių ir visiškai saugi šviesos terapija, skirta grožio procedūroms atlikti ir kovoti su senėjimo procesu. Terapijos metu naudojamos 630 Nm šviesos bangos, kurios padeda prasiskverbti į odą vitaminams ir kolagenui, todėl oda atkuriama iš vidaus. Šis metodas gali apimti didelius plotus ir leidžia efektyviai apšviesti visą veidą. Didžiausias padengimo plotas yra 280 cm2.

Elektrostimuliacija

Taikoma medicinoje jau ilgą laiką ir gana plačiai. Todėl ypač džiugu, kad šis metodas veiksmingas estetinės medicinos taikymo procedūrose.
Elektros terapiją galima palyginti su masažu ir mankšta, tačiau šiuo atveju ne masažuojamas odos paviršius, bet gilyn besiskverbiantys elektros impulsai pasiekia ir sutraukinėja, mankština, masažuoja gilesnius raumenų sluoksnius, kurių žmogaus pirštai nepajėgtų užčiuopti. Kūno formų koregavimas elektrostimuliacija – tai mediciniškai saugi, efektyvi, stebėtinai veiksminga, ilgalaikį poveikį garantuojanti gydymo sritis. Tobulindami kūno formas, elektrostimuliaciją galime taikyti, norėdami pastiprinti ir pastangrinti tam tikrus kūno raumenis ar problemines kūno vietas (ypač sėdmenų, priekinės pilvo sienos, išorines ir vidines šlaunų sritis).

Naudojant elektrostimuliaciją, gerėja fizinis aktyvumas, kraujotaka, labai intensyviai deginami riebalai, iš kūno pašalinamos nereikalingos medžiagos ir skysčiai, gerinamas raumenų tonusas (tuo pat metu lieknėjama). Elektrostimuliacija medicinoje padeda gydyti nugaros skausmus, raumenų atrofiją, reabilituotis po traumų. Keliolikos minučių seanso rezultatai prilygsta kelių dienų treniruotėms. Rezultatai išlieka ilgam, o pats procesas – visai nekenksmingas žmogaus organizmui. Raumenyse nesikaupia pieno rūgštis, neapkraunama širdis.

Indikacijos:

 • Suglebusi oda;
 • Prarastas raumenų tonusas;
 • Celiulitas;
 • Sulėtėjusi kraujotaka.

 

Kontraindikacijos:

 • Širdies stimuliatorių turintiems;
 • Nėštumo metu.

 

Viso kūno procedūra trunka nuo 30 minučių.

Procedūrą reikėtų atlikti 2-3 kartus per savaitę. Minimalus procedūrų skaičius, siekiant užtikrinti tokį poveikį, yra 12 kartų. Profilaktiškai, norint išlaikyti grakščias formas ir gražią odą, procedūras reikėtų atlikti kartą per savaitę.

Kūno elektrostimuliacijos:

 • Procedūra atliekama 30 minučių;
 • Svorio kritimas iki 1 kg per vieną procedūrą;
 • Regeneracija;
 • Atsipalaidavimas;
 • Tvirtesnė ir elastingesnė oda;
 • Pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją;
 • Sumažina riebalinį sluoksnį, celiulitą ir strijas;
 • Pašalina toksinus, pagerina medžiagų apykaitą.

Infraraudonieji spinduliai

Infraraudonųjų spindulių energiją absorbuoja žmogaus ląstelės, kas sukelia fizinį reiškinį, vadinamą „rezonansu“. Tokiu būdu ląstelių veikla akimirksniu yra suaktyvinama, ko pasekoje pagerėja kraujo apytaka, padidėja deguonies lygis kraujo ląstelėse, pagreitėja medžiagų apykaita – atsiranda daugiau energijos.

Infraraudonųjų spindulių bangos yra geras pagalbininkas lieknėjant. Šios bangos pagreitina medžiagų apykaitą gyvybiškai svarbiuose organuose ir endokrininėse liaukose, kas lemia didelį kalorijų praradimą. Toksinai ir kitos žalingos medžiagos yra pašalinamos iš organizmo per odą gausaus prakaitavimo metu.

Infraraudonieji spinduliai padidina širdies ritmą ir kraujo apytaką, kas yra svarbu palaikant kiekvieno sveikatą. Širdies ritmas padidėja, kada daugiau kraujo perduodama iš vidinių organų link galūnių, nedidinant kraujospūdžio.

Aromaterapija

Aromaterapija sumažina celiulitą, strijas, regeneruoja odos epidermį, maitina ir atjaunina odą. Eteriniai aliejai turi įvairių gydomųjų savybių. Jie gali veikti kaip antiseptikas, padeda kovoti su virusinėmis ir grybelinės infekcijomis, kai kurie iš jų malšina skausmą, stimuliuoja kraujo apytaką. Eteriniai aliejai turi ypatingų sąvybių. Jie skatina ląstelių medžiagų apykaitą ir gerina odos tekstūrą. Aliejų poveikis taip pat veikia atpalaiduojamai arba stimuliuojamai.

Spalvų terapija

Spalvų terapija padeda sumažinti problemas, su kuriomis susiduria kiekvieno žmogaus organizmas:

 • Energetiniai rezervai,
 • Imunitetas,
 • Psichinė sveikata,
 • Metabolizmas (medžiagų apykaita),
 • Odos problemos.


Raudona

Tai energijos, vitališkumo ir galybės spalva. Ja efektyviai gali būti gydoma depresija.

Oranžinė
Imuninę sistemą, seksualinę potenciją stiprinanti spalva. Puikiai atpalaiduoja ir šildo.

Geltona
Tai intelekto ir proto spalva. Ji tinka kaip psichikos stimuliatorius, padedantis greičiau ir aiškiau mąstyti. Ji išblaško niūrias mintis ir praskaidrina “tuščią” galvą.

Žalia
Žalia spalva yra harmonijos ir vaisingumo spalva. Ja gydomi nervų sistemos sutrikimai ir širdies ligos. Ši spalva suteikia pusiausvyrą emocijoms, ramina jausmus. Žalia yra laikoma viena stipriausių gydančių spalvų, nes stimuliuoja augimą, padeda gydant lūžusius kaulus bei atnaujina pažeistus audinius.

Mėlyna
Mėlyna spalva vadinama teisybės, išminties, ramybės ir harmonijos spalva, padeda nusiraminti, gydo nervų sistemos ligas.

Funkcija F- 360*. Leidžia atlikti procedūrą visam kūnui, be kūno padėties keitimo, taip užtikrinant visišką komfortą.

Rekomendacijos prieš procedūras:
1. Rekomenduojama iki ir po procedūros 1,5 val. nevalgyti, prieš procedūrą ir procedūros metu būtina gerti daug skysčių.
2. Rekomenduotina turėti rankšluostį.

Procedūros rezultatai:

Išbandykite šią procedūra mūsų studijose!

Procedūra atliekama šių miestų studijose:

Pasirinkite jus dominantį aparatų gamintoją: